Dom i Wnętrze

Jakie meble kuchenne na zamówienie wybrać?

Stworzenie praktycznej i eleganckiej kuchni jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą na wykreowanie wnętrza dopasowanego do potrzeb i w estetyce, jaką tylko sobie wymarzymy. Jak tworzone są meble kuchenne na zamówienie? Co warto o nich wiedzieć?

Meble kuchenne na zamówienie – prosty sposób na piękna kuchnię

Meble kuchenne na zamówienie są obecnie najchętniej wybieraną zabudową – mówią specjaliści marki Rega Meble z Bielska-Białej, specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Zabudowa tego typu pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału wnętrza, nawet jeśli posiada ono problematyczne skosy czy wnęki. Doświadczeni architekci i stolarze dopasują konkretne rozwiązania do wnętrza i pozwolą wydobyć z niego piękno i funkcjonalność. Atutem mebli kuchennych na zamówienie jest również fakt, że możliwe jest stworzenie zabudowy pod sam sufit, co pozwoli na wykorzystanie maksimum przestrzeni do przechowywania garnków, zastawy stołowej. Meble kuchenne na zamówienie pozwalają na stworzenie nie tylko zabudowy dopasowanej do potrzeb, ale też w konkretnym stylu – bez trudu wykreować można wnętrze w stylu loft, skandynawskim czy minimalistycznym. Warto również wspomnieć, że meble takie dają możliwość zabudowania sprzętów AGD, takich jak lodówka czy piekarnik, co przekłada się na większą estetykę.

Meble kuchenne na zamówienie krok po kroku

Jak tworzone są meble kuchenne na zamówienie? Pierwszym etapem realizacji zamówienia mebli jest dokładne wymierzenie przestrzeni lub pomieszczenia. Kolejny krok to stworzenie wizualizacji zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Na tym etapie klient może zadecydować o wysokości zabudowy, materiałach, frontach, akcesoriach. Po zaakceptowaniu projektu wykonawca przechodzi do realizacji mebli. Ostatni etap to montaż.