Zdrowie i Uroda

Urządzenie do liposukcji – piękna sylwetka bez wysiłku

 

Odchudzanie jest trudnym, długotrwałym procesem wymagającym poświęceń na wielu polach. Restrykcyjne diety i ćwiczenia na siłowni nie zawsze przynoszą satysfakcjonujące efekty. Kiedy włożone wysiłki nie są współmierne do rezultatów, nietrudno o  zniechęcenie i szybki powrót do punktu wyjścia. Kiedy tradycyjne metody zawodzą, warto skorzystać z nowoczesnych sposobów na zmniejszenie centymetrów w pasie czy udach – medycyny estetycznej. Hitem w profesjonalnych klinikach jest urządzenie do liposukcji Embrace RF. Jakie możliwości otwiera przed Tobą nowoczesna aparatura?

Urządzenie do liposukcji Embrace RF – skuteczna broń w walce z tłuszczem

Urządzenie do liposukcji opracowane przez renomowaną, izraelską firmę Inmode zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. Inwazyjne, klasyczne odsysanie tłuszczu ustępuje miejsca znacznie bardziej łagodnej metodzie – liposukcji RFAL. Podczas trwającego zabiegu lekarz, przy pomocy głowicy emitującej prąd RF, podgrzewa tkankę tłuszczową w wybranych partiach, a następnie usuwa upłynniony tłuszcz z organizmu. Miejsca poddane kuracji są nie tylko szczuplejsze, ale również wygładzone i jędrniejsze.

W przeciwieństwie do osób poddających się klasycznej liposukcji, pacjenci korzystający z innowacyjnego zabiegu nie muszą przechodzić długiej rekonwalescencji, borykać się z dyskomfortem i zasinieniem oraz mierzyć się z ryzykiem wystąpienia poważnych powikłań.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Urządzenie do liposukcji Embrace RF może działać w kilku trybach. W podstawowym zestawie znajdują się aplikatory umożliwiające przeprowadzenie lipolizy RFAL, redukcji cellulitu, termoliftingu oraz zabiegów frakcyjnych i mikroigłowych RF. Aparat można wyposażyć w dodatkowe aplikatory umożliwiające przeprowadzanie kuracji na przykład z zakresu ginekologii estetycznej.

https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ live url